Pronájem prostor

Krásné a členité prvorepublikové interiéry přímo v centru Prahy jsou ideální pro pořádání konferencí, školení, rautů, galavečeří, koncertů, plesů či modních přehlídek, firemních či soukromých večírků či jiných podobných akcí.

Máme k dispozici prostorný Smetanův sál s balkonovými ochozy, který lze buď uzavřít, nebo naopak propojit s prostorným Foyer a trojsálím Elišky Junkové (sál Elišky Junkové, salonek Praga a salonek Laurin & Klement) a využít tak celé první patro budovy s vlastním barem a technickým zázemím.

V přízemí budovy můžeme nabídnout restauraci Autoklub společně s dvěma komornějšími salonky.

V 5 patře budovy se nachází moderní prosvětlený salonek Club, s vlastním zázemím, barem a kuchyní, na který navazuje romantická terasa s výhledem na Pražský hrad a pražské střechy. Zajišťujeme také catering na míru přesně podle představ zákazníka, špičkově vybavená kuchyně s vyškoleným personálem zvládne od lehkého občerstvení až po čtyřchodové menu.